Kamerové systémy 21 storočia

Kamerové systémy sú dneska dostupnejšie ako nikdy.  Disponujú umelou inteligenciou. Vizuálne si môžete svoj majetok skontrolovať z hocijakého miesta na svete, stačí Vám na to obyčajný smartfón.

Kamerové systémy s umelou inteligenciou
Kamerové systémy Hikvision

Kamerové systémy prešli doslova revolúciou. V nedávnych časoch boli prevažne inštalované na priemyselných objektoch a rôznych podnikateľských prevádzkach. Boli to prevažne analógové kamery s nízkym rozlíšeným iba so základnými funkciami.

Vďaka vývoju sú dnešné kamery veľmi vyspelé. Jedná sa už o tzv. IP kamery, ktoré majú veľmi vysoké rozlíšenie a disponujú veľkým počtom smart funkcií. Taktiež ceny za bezpečnostné kamery sa výrazným smerom posunuli dole a stali sa tak ľahko dostupný artiklom nielen pre firemnú klientelu ale aj bežnú domácnosť. Dneska už nie je problém vidieť klasický rodinný dom, ktorý strážia moderné IP kamery.

Problém s napájaním vyriešila technológia POE (kamera je napájaná pomocou štandartného FTP kábla) Nahrávanie zabezpečujú špeciálne zariadenia (NVR, DVR), ktoré vedia aj vďaka veľkokapacitným diskom uchovávať nahrávky veľmi dlhý čas. Neodmysliteľnou súčasťou sú mobilné aplikácie pre každú platformu, cez ktoré si viete pozrieť sledovaný objekt s hocijakého miesta na svete.

Umelá inteligencia moderných bezpečnostných kamier

Inteligentné funkcie bezpečnostných kamier sa vylepšujú míľovými krokmi. Od štandartnej detekcie pohybu až po sofistikované algoritmy, ktoré dokáž odfiltrovať falošné poplachy. V moderných kamerových systémoch si viete nastaviť alarm pri rôznych udalostiach – napr. prekročenie línie, vstup do miesta, ktoré si jednoducho nakreslíte v sledovacom programe, stráženie rôznych menších objektov, na ktoré „vidí“ kamera a pod.

HIKVISION ACUSENSE technológia

Veľký problém pri bezpečnostných kamerách sú falošné poplachy. Kamera sleduje určitý priestor. Falošné poplachy vie vyvolať obyčajný lístok, ktorý padá zo stromu alebo zatúlaný pes, ktorý prekročí sledovanú líniu. Tomuto všetkému urobila koniec špeciálna technológia Acusense, ktorá s úspešnosťou viac ako 90% eliminuje všetky tieto falošné poplachy a odfiltruje iba ľudí a autá.

HIKVISION ColorVu technológia

Kamerové systémy resp. obraz z bezpečnostných kamier v noci alebo menia do čierno / bieleho režimu. Technológia ColorVu umožňuje kamerám produkovať farebný obraz aj v noci a za veľmi zlých svetelných podmienok. Výkonné kamery ColorVu dokážu zachytiť detaily pri slabom osvetlení alebo v noci. Obraz je pritom výrazne ostrejší a je oveľa lepšie vidieť na sledované plochy.

Kamerové systémy Hikvision

Aby sme našim klientom vyšli čo najviac v ústrety kvalitatívne aj cenovo ponúkame technológie spoločnosti Hikvision, ktorá patrí medzi svetových lídrov. Technologicky vyspelé kamery a nahrávacie zariadenia od tejto spoločnosti predstavujú ideálny pomer kvalita / cena.

Špecializujeme sa na komplexnú bezpečnosť. Kamerové systémy vieme napojiť na pult centralizovanej ochrany, alebo iné sofistikované integračné systémy. Toto spojenie predstavuje ideálne riešenie pre firemných zákazníkov, ktorí požadujú maximálnu bezpečnosť a redukciu nákladov na výkon strážnej služby.

 

Prevažne pôsobíme v Bratislavskom a Trnavskom kraji. (Bratislava, Pezinok, Senec, Malacky, Trnava, Dunajská Streda a okolie)

Bánovce Nad Bebravou, Banská Bystrica, Banská Štiavnica, Bardejov, Bojnice, Bratislava, Brezová Pod Bradlom, Brezno, Bytča, Čadca, Čierna Nad Tisou, Detva, Dobšiná, Dolný Kubín, Dubnica Nad Váhom, Dunajská Streda, Fiľakovo, Galanta, Gbely, Gelnica, Giraltovce, Handlová, Hanušovce Nad Topľou, Hlohovec, Hnúšťa, Holíč, Hriňová, Humenné, Hurbanovo, Ilava, Jelšava, Kežmarok, Kolárovo, Komárno, Košice, Kráľovský Chlmec, Krásno Nad Kysucou, Kremnica, Krompachy, Krupina, Kysucké Nové Mesto, Leopoldov, Levice, Levoča, Lipany, Liptovský Hrádok, Liptovský Mikuláš, Lučenec, Malacky, Martin, Medzev, Medzilaborce, Michalovce, Modra, Modrý Kameň, Moldava Nad Bodvou, Myjava, Námestovo, Nemšová, Nitra, Nová Baňa, Nová Dubnica, Nováky, Nové Mesto Nad Váhom, Nové Zámky, Partizánske, Pezinok, Piešťany, Podolínec, Poltár, Poprad, Považská Bystrica, Prešov, Prievidza, Púchov, Rajec, Rajecké Teplice, Revúca, Rimavská Sobota, Rožňava, Ružomberok, Sabinov, Sečovce, Senec, Senica, Sereď, Skalica, Sládkovičovo, Sliač, Snina, Spišská Belá, Spišská Nová Ves, Spišská Stará Ves, Spišské Podhradie, Spišské Vlachy, Stará Ľubovňa, Stará Turá, Strážske, Stropkov, Stupava, Svätý Jur, Svidník, Svit, Šahy, Šaľa, Šamorín, Šaštín Stráže, Štúrovo, Šurany, Tisovec, Tlmače, Topoľčany, Tornaľa, Trebišov, Trenčianske Teplice, Trenčín, Trnava, Trstená, Turčianske Teplice, Turzovka, Tvrdošín, Veľké Kapušany, Veľký Krtíš, Veľký Meder, Veľký Šariš, Vráble, Vranov Nad Topľou, Vrbové, Vrútky, Vysoké Tatry, Zlaté Moravce, Zvolen, Žarnovica, Želiezovce, Žiar Nad Hronom, Žilina