Pult centralizovanej ochrany

Pult centralizovanej ochrany  (PCO) Vám dopraje pokojný spánok. Inteligentný monitoring objektov zverte do rúk profesionálom.

Pult centralizovanej ochrany

Pult centralizovanej ochrany nabitý modernými technológiami - PCO 1BOX

V dnešnej dobe sú zabezpečovacie systémy montované do každého domu, o firemných objektoch ani nehovoriac. Poväčšine poplachy sú vysielané na mobilné telefóny majiteľov resp. pracovníkov firiem. Falošné poplachy nie sú výnimočné a nie vždy je príjemné ak Vás zobudí alarm uprostred noci. Pult centralizovanej ochrany všetky tieto starosti prevezme za Vás, a umožní Vám v noci kľudný spánok. Môžete sa spoľahnúť, že Váš majetok budú mať na očiach dispečeri, ktorí v kooperácii s výjazdovými jednotkami sa komplexne postarajú o bezpečnosť každého objektu.

Pult centrálnej ochrany je špeciálne pracovisko, ktoré funguje NONSTOP 24 hodín denne. PCO v skratke je technologicky vyspelý systém, ktorý nepretržite príjma informácie z elektronických zapezpečovacích systémov – EZS, EPS a pod. a vyhodnocuje či sa jedná o poplach, alebo napríklad informáciu o príchode alebo odchode osôb z objektu. Tieto informácie vyhodnocujú špeciálne vyškolení operátori. Výhodou je podpora inštalovaných kamerových systémov, cez ktoré vieme aj vizuálne skontrolovať monitorovaný objekt. V prípade narušenia objektu je automaticky vyslaná zásahová jednotka. Na pult centrálnej jednotky sa dajú pripojiť rôzne zariadenia do elektronických zabezpečovacích systémov (EZS), elektrických požiarnych systéme (EPS) až po čítačky pre vstup do objektov a podobne.

Intelitentný montoring objektov

Ako funguje to špecializované pracovisko na ochranu a monitoring objektov? Signály zo snímačov a hlásičov (kamerové systémy CCTV, EZS, EPS a pod.) sa posielajú cez špeciálne vyvinuté komunikátory – vysielače REGGAE s vlastnou NSG sieťou. Tieto vysielače vysielajú presne nadefinované akcie a úkony na centrálny dispečing, ktorý pracuje NONSTOP. Dispečer monitorovacieho centra je automaticky informovaný o poplachu alebo inej sledovanej udalosti. Tieto udalosti mu sprostredkováva sofistikovaný software, pomocou ktoré vie vykonať akcie a úkony na bezproblémové riadenie každej vyvolanej akcie.

  • Pult centralizovanej ochrany je technologicky vyspelé riešenie od firmy NAM Slovakia s.r.o. – 1Box®

Aká je cena za pripojenie na pult centralizovanej ochrany?

Fixný cenník za pripojenie na PCO sa nedá stanoviť, nakoľko každý objekt je iný, sú na ňom rôzne zapezpečovacie systémy a pod. Konkrétnu cenovú ponuku Vám vieme poslať po oboznámení sa s monitorovaným objektom a po oboznámení sa z požiadavkami klienta na bezpečnostné štandardy.

Bánovce Nad Bebravou, Banská Bystrica, Banská Štiavnica, Bardejov, Bojnice, Bratislava, Brezová Pod Bradlom, Brezno, Bytča, Čadca, Čierna Nad Tisou, Detva, Dobšiná, Dolný Kubín, Dubnica Nad Váhom, Dunajská Streda, Fiľakovo, Galanta, Gbely, Gelnica, Giraltovce, Handlová, Hanušovce Nad Topľou, Hlohovec, Hnúšťa, Holíč, Hriňová, Humenné, Hurbanovo, Ilava, Jelšava, Kežmarok, Kolárovo, Komárno, Košice, Kráľovský Chlmec, Krásno Nad Kysucou, Kremnica, Krompachy, Krupina, Kysucké Nové Mesto, Leopoldov, Levice, Levoča, Lipany, Liptovský Hrádok, Liptovský Mikuláš, Lučenec, Malacky, Martin, Medzev, Medzilaborce, Michalovce, Modra, Modrý Kameň, Moldava Nad Bodvou, Myjava, Námestovo, Nemšová, Nitra, Nová Baňa, Nová Dubnica, Nováky, Nové Mesto Nad Váhom, Nové Zámky, Partizánske, Pezinok, Piešťany, Podolínec, Poltár, Poprad, Považská Bystrica, Prešov, Prievidza, Púchov, Rajec, Rajecké Teplice, Revúca, Rimavská Sobota, Rožňava, Ružomberok, Sabinov, Sečovce, Senec, Senica, Sereď, Skalica, Sládkovičovo, Sliač, Snina, Spišská Belá, Spišská Nová Ves, Spišská Stará Ves, Spišské Podhradie, Spišské Vlachy, Stará Ľubovňa, Stará Turá, Strážske, Stropkov, Stupava, Svätý Jur, Svidník, Svit, Šahy, Šaľa, Šamorín, Šaštín Stráže, Štúrovo, Šurany, Tisovec, Tlmače, Topoľčany, Tornaľa, Trebišov, Trenčianske Teplice, Trenčín, Trnava, Trstená, Turčianske Teplice, Turzovka, Tvrdošín, Veľké Kapušany, Veľký Krtíš, Veľký Meder, Veľký Šariš, Vráble, Vranov Nad Topľou, Vrbové, Vrútky, Vysoké Tatry, Zlaté Moravce, Zvolen, Žarnovica, Želiezovce, Žiar Nad Hronom, Žilina